Bluza me logo të eventeve organizuar nga “pilot.al”
Sale!

Bluza me logo të eventeve organizuar nga “pilot.al”

1,200L 600L

Bluza me logo të eventeve organizuar nga “pilot.al”

Të gjithë nostalgjikët dhe të apasjonuarit e pilot.al tashmë do te gjejnë ne dyqanin tonë me 50% ulje nga çmimi fillestar bluza stampuar me logot e aktivitetve të bëra ndër vite.

Ngjyrë: Zi/Bardhë/Kuq

Material: Pambuk

Categories: , ,