Lombardo SESTRIERE 400/ 17″,19″

Lombardo SESTRIERE 400/ 17″,19″

77,000L

Biçikletë malore 29 inç me kornizë alumini, frena hidraulike me disk dhe 21 shpejtësi Shimano Alivio.

Pesha 14.8 Kg
Masat e kornizës: 17 “(1.65 – 1.70), 19 (1.71 – 1.81 (1.80), 21” – 1.91)
Piruni SR Suntour 29 “XCT HLO / 100 – 80 mm
Grupi 2×9 Speed Shimano deore
Devijuesi prapa Shimano Alivio – m4000 – 9 shpejtesi
Rotalibri Shimano M171 / 170 mm, 44 x 32 x 22 dhëmbë
Devijuesi  para Shimano Altus M310
Korona e madhe  Prowheel / 175 mm, 40×28 teeth
Komandimi i marshave Shimano Altus M310 9 shpejtësi
Zinxhiri Shimano M171 / 170 mm, 44 x 32 x 22 dhëmbë
Shala Royal Mach ose Lombardo Sestriere
Tubi i shales Legen Lombardo steerer 31.6 x 350 mm / E Bardhë
Frenat Tektro ose Shimano M355 frena hidraulike me disk
Ngjyra E Zezë / E Kuqe(Mat)
Vendi i prodhimit Made in Italy
Garancia 12 Muaj

 

 

Categories: ,