Karta Micro SD Oferte: Bëjeni tuajën duke e porositur në aplikacionin pilot.al
Sale!

Karta Micro SD Oferte

3,500L 2,100L

Karta e memories Micro SD 32 Gb  e shpejtësi transferimi deri në 80 mb/s përfshirë këtu edhe përshtatësin SD CARD

Tashmë mund ta bëni tuajën, duke perfshirë edhe transportin falas per qytetin e Tiranes me anë të aplikacionit “Pilot.al”  në playstore.

Krijoni llogarinë tuaj në linkun e mëposhtëm dhe bëni tuajen oferten e rradhës vetëm me një klikim.  Shkarko Këtu Aplikacionin Pilot.al

Categories: ,